ÖZEL EGE GÜNEŞ DİYALİZ MERKEZİ

Hakkımızda

"Böbrek sağlığı denildiğinde İzmir'de akla gelen ilk kuruluş olmak" vizyonu ile 1999 yılında İzmir'de kurulan Özel Ege Güneş Diyaliz Merkezi, en son teknolojileri barındıran hemodiyaliz cihazları ile 20. yılında da aynı heyecanla faaliyetlerine devam etmektedir. Diyaliz Merkezimiz, 7 Katlı müstakil binamızda, 1150 metrekare alanda, 50 adet hemodiyaliz cihazı (Alman -B.BRAUN ve İsveç-GAMRO) ile deneyimli kadrosunu oluşturan; 3 Doktor, 14 Diyaliz Teknikeri, 1 Teknisyen, 1 Diyetisyen, 4 İdari Personel, 8 Şoför, 8 Yardımcı Personel ile 20 yıldır sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

4 ayrı Hemodiyaliz salonumuzun yanı sıra, özel tedavi ve özen isteyen hastalarımız için oluşturulan, ayrı odalarda özel Hepatit B cihazlarımız ile tedavilerine yardımcı olmaktayız. Özellik arzeden durumlarda, High flux diyaliz, uzatılmış diyaliz ve ihtiyaç halinde uzun gece diyalizi seçeneklerimiz, merkezimiz tarafından karşılanmaktadır.

Tedavilerine destek olduğumuz hastalarımızın konforlarını en üst seviyede tutmak için, elektrik motorlu hasta yataklarımızın her birinde kişiye özel LCD televizyon ve kulaklık kullanmalarını sağlamaktayız. Diyaliz tedavi seansları sırasında arzu eden hastalarımız için DVD film seyretme imkanımız bulunmaktadır. Diyaliz salonlarımızda ücretsiz internet hizmetimiz hastalarımızın kullanımına sunulmuştur. Ayrıca hastalarımızın seans sırasında bilgisayar kullanamalarına uygun ortam hazırlanmıştır.

Tedavilerine destek olmaktan mutlu olduğumuz hastalarımızın, kendilerini evlerinin konforunu aratmayacak şekilde, sağlıklı ve güvenli beslenmelerini desteklemek amacıyla İzmir'in en büyük yemek firmalarıyla çalışmaktayız. Sizlerin sağlıklı beslenmesinin yanında, farklı yemek menüleriyle, güvenli gıdaya ulaşmasını da kendine ilke edinen diyaliz merkezimiz her öğünde kahvaltı ve sıcak yemek desteği sağlamaktadır.

Diyaliz merkezimizin, beslenme sağlığı alanında uzman diyetisyenleri ile her zaman sizlerin yanında tedavi süreçlerinize destek olmaktadır.

Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tedavi ve yaşam konforlarının tamamlanması amacıyla tedavi süreçlerinin her aşamasında uzman psikolog desteği almalarını sağlamaktayız.

Tedavi süreçlerinde zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen diyaliz merkezimiz, hastalarımızın ihtiyacı olduğunda, ilgili tedavi ve tetkik süreçlerinde her zaman yanında yer alarak, hastane transport ve muayene işlemleri, alanında uzman bakım asistanlarımız eşliğinde sağlamaktadır.

Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tıbbi tetkikleri, en son teknoji ile desteklenen laboratuvarımızda uzman personellerimiz eşliğinde çalışılmaktadır.

30+30 toplamda 60 ton yedek ham su deposu ile desteklediğimiz diyaliz merkezimiz, Çift Reverse Osmosis sistemi ile şehir suyu kullanılarak sıfır kondaktivit saf su üretmektedir.

Kesintisiz tedavi için tüm önlemlerini alan diyaliz merkezimiz, 130(kVA) gücündeki jeneratörü ile kesintisiz enerji sağlamaktadır.

Merkezimizin ve hastalarımızın güvenliği için tüm çalışma alanlarımız kamera takip sistemi ile güvenlik altına alınmıştır.

Diyaliz Merkezimiz biri sedye olmak üzere iki adet asansörü ile hastalarımızın tedavi salonlarına hızlı bir şekilde erişimini sağlarken, merkezimize özel otoparkımız ile problemsiz bir tedavi süreci yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

Merkezimize ait olan 7 adet 17 kişilik minibüs ile siz değerli hastalarımızın merkezimize olan ulaşımları kaliteli ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Kaliteli ve güvenli bir tedavi süreci geçirmeniz için tüm önlemlerini zamanında alan diyaliz merkezimiz, 2 adet tam donanımlı ambulansı bünyesinde bulundurmaktadır.

İzmir'in tüm yerleşkelerinin ortasında Yenişehir Tepecik de hizmet veren Diyaliz Merkezimiz; Tepecik Eğitim Hastanesine 200 metre, Eşrefpaşa Belediye Hastanesi’ne 25 metre, İZBAN Kemer istasyonunu 25 metre mesafede, Gaziler Caddesi 1149 Sokak No:18-18A Yenişehir adresindedir.

Siz değerli hastalarımıza kaliteli hizmet vermek için çalışan deneyimli ekibimiz, gün içinde 06:30-20:30 saatleri arasında çalışmalarına devam etmektedir.

Sağlıkla kalın...

İZMİR ilimizdeki diyaliz merkezleri arasında en yüksek standartlarda hizmet sunmak, hastalarımızın beklentilerinin karşılamak ve bölgemizde diyaliz hizmet kalitesini arttırmaktır.

Hastalara, kolay ulaşılabilir, yüksek kalitede, yüksek yaşam standartlarını sağlayan ve yaşam süresini uzatan diyaliz hizmetini en etkili ve verimli şekilde sunmak, hastaların böbrek nakli imkanına kavuşmalarına destek vermektir.

Hasta Odaklılık: Amacımız; tüm hastalarımıza tartışılmaz kalitede hizmeti hatasız, zamanında ve her zaman daha da geliştirerek sunmak. Faaliyetlerimizi, hastalarımızın yaşam kalitesine kattığımız değeri geliştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için düzenliyoruz. Bunu, onların ihtiyaçlarını öngörerek, gereksinimlerinden fazlasını vererek ve sürekli gelişmeye çabalayarak yapıyoruz.

Kusursuzluk Tutkusu: En yüksek standartları yakaladığımız ve yaptığımız işte en iyisi olma gayretinin verdiği gurur duygusuyla motive oluyoruz. Öğrenme ve büyüme tutkusunun kusursuzluğun anahtarı olduğu inancıyla, insiyatif alıyor ve kalitemizi sürekli geliştirmeye çabalıyoruz. Kendimizi hedeflerimiz doğrultusunda hevesle, sonsuz ve azimli bir ivedilik içinde, muzaffer bir edayla ilerlemeye adadık.

Dürüstlük: Biz, hastalarımızla, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara ve yönetmeliklere yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz.

Yenilik: Sürekli olarak hastalarımızın yaşam kalitesini arttıran çözümleri arıyoruz. Bu çözümleri geliştirirken, çalışanlarımızda yaratıcılığı, stratejik düşünceyi ve ısrarcılığı destekliyoruz. Mevcut süreçleri uyarlamanın yanı sıra araştırma ve geliştirmeyle sürekli ilerlemeye çalışıyoruz. Hem başarısızlıklarımızdan hem de başarılarımızdan kendimize dersler çıkarıyoruz.

Sorumluluk: Bireysel ve şirket olarak, performansımızla ilgili tüm sorumluluğu üstleniyor ve ister ofiste, isterse diyaliz salonundaki hizmetimizin sorumluluğunu alıyoruz. Yaptığımız işte; nihai sonuçla ilgili sorumluluğu üstleniyoruz. Performansımızın, hastalarımızın memnuniyeti, iş arkadaşlarımızın ve şirketimizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

Ekip Çalışması: İş birliği çabasının sınırsız olanaklar sağladığına inanıyoruz. Ortak hedeflerimizi kişisel çıkarlarımızın önüne koyarak kusursuzluğa ulaşmaya çalışıyoruz. Birbirimizi motive ve teşvik ediyor, çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında anlamlı iş birliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıyoruz.

Bireye Saygı: Tüm insanların itibarına, kıymetine ve yaratıcı potansiyeline inanıyoruz. İş-yaşam dengesinin gerekli olduğuna inanıyor, tüm çalışanlarımıza adil ve tutarlı davranıyoruz. Başarıyı ödüllendiriyor, çalışanların katılımını ve katkılarını etkin olarak istiyoruz.

Bağlılık: Kendimizi şirkete bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı müşterilerimize ve birbirimize gösteriyoruz. Aklımızı cömertçe paylaşıyor, iş arkadaşlarımıza en iyi tavsiyelerimizi ve desteklerimizi sağlıyoruz. Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz.

Cesaret: Çeşitli geçmişlerden ve çevrelerden gelen hastalarımız, iş arkadaşlarımız arasında açık iletişimi ve anlamlı iş birliğini teşvik ediyor ve destekliyoruz. İşimizde sürekli öğreniyor ve sürece katılıyoruz. İş arkadaşlarımızın birlikte çalışma ruhuna güvenerek, bilgileri özgürce paylaşıyoruz. Hem şirket içinde hem de şirket dışında, özgür ve içten fikir alışverişine inanıyoruz.

İletişim: Çeşitli geçmişlerden ve çevrelerden gelen hastalarımız, iş arkadaşlarımız arasında açık iletişimi ve anlamlı iş birliğini teşvik ediyor ve destekliyoruz. İşimizde sürekli öğreniyor ve sürece katılıyoruz. İş arkadaşlarımızın birlikte çalışma ruhuna güvenerek, bilgileri özgürce paylaşıyoruz. Hem şirket içinde hem de şirket dışında, özgür ve içten fikir alışverişine inanıyoruz.