ÖZEL EGE GÜNEŞ DİYALİZ MERKEZİ

Hakkımızda

"Böbrek sağlığı denildiğinde İzmir'de akla gelen ilk kuruluş olmak" vizyonu ile 1999 yılında İzmir'de kurulan Özel Ege Güneş Diyaliz Merkezi, en son teknolojileri barındıran hemodiyaliz cihazları ile 20. yılında da aynı heyecanla faaliyetlerine devam etmektedir. Diyaliz Merkezimiz, 7 Katlı müstakil binamızda, 1150 metrekare alanda, 45 adet hemodiyaliz cihazı (Alman -B.BRAUN ve İsveç-GAMRO) ile deneyimli kadrosunu oluşturan; 3 Doktor, 12 Hemşire, 1 Teknisyen, 1 Diyetisyen, 4 İdari Personel, 6 Şoför, 6 Yardımcı Personel ile 20 yıldır sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

3 ayrı Hemodiyaliz salonumuzun yanı sıra, özel tedavi ve özen isteyen hastalarımız için oluşturulan, ayrı odalarda özel Hepatit B cihazlarımız ile tedavilerine yardımcı olmaktayız. Özellik arzeden durumlarda, High flux diyaliz, uzatılmış diyaliz ve ihtiyaç halinde uzun gece diyalizi seçeneklerimiz, merkezimiz tarafından karşılanmaktadır.

Tedavilerine destek olduğumuz hastalarımızın konforlarını en üst seviyede tutmak için, elektrik motorlu hasta yataklarımızın her birinde kişiye özel LCD televizyon ve kulaklık kullanmalarını sağlamaktayız. Diyaliz tedavi seansları sırasında arzu eden hastalarımız için DVD film seyretme imkanımız bulunmaktadır. Diyaliz salonlarımızda ücretsiz internet hizmetimiz hastalarımızın kullanımına sunulmuştur. Ayrıca hastalarımızın seans sırasında bilgisayar kullanamalarına uygun ortam hazırlanmıştır.

Tedavilerine destek olmaktan mutlu olduğumuz hastalarımızın, kendilerini evlerinin konforunu aratmayacak şekilde, sağlıklı ve güvenli beslenmelerini desteklemek amacıyla İzmir'in en büyük yemek firmalarıyla çalışmaktayız. Sizlerin sağlıklı beslenmesinin yanında, farklı yemek menüleriyle, güvenli gıdaya ulaşmasını da kendine ilke edinen diyaliz merkezimiz her öğünde kahvaltı ve sıcak yemek desteği sağlamaktadır.

Diyaliz merkezimizin, beslenme sağlığı alanında uzman diyetisyenleri ile her zaman sizlerin yanında tedavi süreçlerinize destek olmaktadır.

Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tedavi ve yaşam konforlarının tamamlanması amacıyla tedavi süreçlerinin her aşamasında uzman psikolog desteği almalarını sağlamaktayız.

Tedavi süreçlerinde zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen diyaliz merkezimiz, hastalarımızın ihtiyacı olduğunda, ilgili tedavi ve tetkik süreçlerinde her zaman yanında yer alarak, hastane transport ve muayene işlemleri, alanında uzman bakım asistanlarımız eşliğinde sağlamaktadır.

Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tıbbi tetkikleri, en son teknoji ile desteklenen laboratuvarımızda uzman personellerimiz eşliğinde çalışılmaktadır.

30+30 toplamda 60 ton yedek ham su deposu ile desteklediğimiz diyaliz merkezimiz, Çift Reverse Osmosis sistemi ile şehir suyu kullanılarak sıfır kondaktivit saf su üretmektedir.

Kesintisiz tedavi için tüm önlemlerini alan diyaliz merkezimiz, 130(kVA) gücündeki jeneratörü ile kesintisiz enerji sağlamaktadır.

Merkezimizin ve hastalarımızın güvenliği için tüm çalışma alanlarımız kamera takip sistemi ile güvenlik altına alınmıştır.

Diyaliz Merkezimiz biri sedye olmak üzere iki adet asansörü ile hastalarımızın tedavi salonlarına hızlı bir şekilde erişimini sağlarken, merkezimize özel otoparkımız ile problemsiz bir tedavi süreci yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

Merkezimize ait olan 5 adet 17 kişilik minibüs ile siz değerli hastalarımızın merkezimize olan ulaşımları kaliteli ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Kaliteli ve güvenli bir tedavi süreci geçirmeniz için tüm önlemlerini zamanında alan diyaliz merkezimiz, 2 adet tam donanımlı ambulansı bünyesinde bulundurmaktadır.

İzmir'in tüm yerleşkelerinin ortasında Yenişehir Tepecik de hizmet veren Diyaliz Merkezimiz; Tepecik Eğitim Hastanesine 200 metre, Eşrefpaşa Belediye Hastanesi’ne 25 metre, İZBAN Kemer istasyonunu 25 metre mesafede, Gaziler Caddesi 1149 Sokak No:18-18A Yenişehir adresindedir.

Siz değerli hastalarımıza kaliteli hizmet vermek için çalışan deneyimli ekibimiz, gün içinde 06:30-20:30 saatleri arasında çalışmalarına devam etmektedir.

Sağlıkla kalın...

"Böbrek sağliği denildiğinde İzmir'de akla gelen ilk kuruluş olmak."

"Böbrek sağlığında yoğunlaşarak, sağlık hizmetleri veren, ağırlıklı olarak koruyucu hekimlik, böbrek hastalıklarının konservatif tedavisi ve replasman (diyaliz ve transplantasyon) tedavisi alanlarında çalışan, etik ve bilimsel kurallara öncelik veren, hastaların eğitimini, toplumun bilinçlendirilmesini ve bu alanda insan gücü yetiştirilmesini sağlayan, böbrek sağlığı politikalarının oluşmasında katkıda bulunulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerde bulunmak."