Diyaliz Merkezimiz, 7 Katlı müstakil binamızda, 1150 metrekare alanda, 45 adet hemodiyaliz cihazı (Alman -B.BRAUN ve İsveç-GAMRO) ile deneyimli kadrosunu oluşturan; 3 Doktor, 12 Hemşire, 1 Teknisyen, 1 Diyetisyen, 4 İdari Personel, 6 Şoför, 6 Yardımcı Personel ile 20 yıldır sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

3 ayrı Hemodiyaliz salonumuzun yanı sıra, özel tedavi ve özen isteyen hastalarımız için oluşturulan, ayrı odalarda özel Hepatit B cihazlarımız ile tedavilerine yardımcı olmaktayız.

Özellik arzeden durumlarda, High flux diyaliz, uzatılmış diyaliz ve ihtiyaç halinde uzun gece diyalizi seçeneklerimiz, merkezimiz tarafından karşılanmaktadır. Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tedavi ve yaşam konforlarının tamamlanması amacıyla tedavi süreçlerinin her aşamasında uzman psikolog desteği almalarını sağlamaktayız.

Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tedavi ve yaşam konforlarının tamamlanması amacıyla tedavi süreçlerinin her aşamasında uzman psikolog desteği almalarını sağlamaktayız.

Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tıbbi tetkikleri, en son teknoji ile desteklenen laboratuvarımızda uzman personellerimiz eşliğinde çalışılmaktadır.