Danışan Görüşleri


Gültekin Türkdoğru

Son sistem teknoloji diyaliz makineleri ile hiç yorulmadan halsiz kalmadan çok rahat çıkıyorum.Kullanilan malzemelerin kaliteli olması sağlığımıza değer verilmesi,salonlarin ferah olması ege güneşi tercih etmeden en etkili olan sebebim.Ilgi alakadan personelin güler yuzlu olmasindan cok memnunum. Hersey icin cok teşekkür ederim.

Gürsel Koçak

Diyaliz tedavisine yeni basladim.Her konuda bilgilendirme ilgi alaka cok iyi.Bütun hastalar ile çok yakindan ilgeleniliyor.Ücretsiz servis ve yemek hizmeti imkani sunmakta.Personel temizlik ve hijyen konusunda çok dikkatli.Herşeyden cok memnunum.

Ahmet Bozkurt

Başka merkezde kolumda yaşamış olduğum sorunlardan sonra Ege Güneş Diyaliz ailesi ile tanıştım.Profesyonel ve tecrübeli hemşireleri ile sorunsuz bir şekilde tedavimi tamamlıyorum.Temizlik ve hijyen konusunda personel çok itinalı.Diyaliz makinalarının son sistem olması 4 saatlik tedavimi sürecimi rahat geçirmemde çok etkili.Ayrıca ücretsiz yemek servisi ve konforlu diyaliz salonları ile kendimi evimde gibi hissediyorum.İlgi ve alakasından dolayı şirket müdürü Gamze Tuğcu hanıma çok teşekkür ederim.

Filiz Fırat

Yaklaşık 1 yıldır başka merkezde diyalize girdim.Ege güneş diyaliz merkezine geldikten sonra tahlil sonuçlarım daha iyi çıkmaya başladı.Kendimi daha rahat ve iyi hissetmeye başladım.Diyaliz tedavimi çok rahat tamamlıyorum.Sevgi, saygı,ilgi ,alaka herşey burda fazlasıyla var.Sonunda olmak istediğim yerdeyim.İyiki buraya gelmişim.herşeyden çok ama çok memnunum.Şirket müdürü Gamze hanıma da çok teşekkür ederim.Herşeyim ile çok yakından ilgilendi.

Mehmet Adil İşel

Eşim 20 yıldır ege güneş diyaliz merkezinde diyalize giriyor.Her anlamda desteğini esirgemeyen her daim yanımızda olan ilgisini eksik etmeyen tek diyaliz merkezi.Eşimin memnuniyeti kendini evinde gibi hissetmesi bizim için en önemlisi.Bütün çalışanlara ayrı ayrı çok teşekkür ederim.İyiki varsınız.

Sabri Çelik

Verilen hizmetten personelin yaklaşımından göstermiş oldukları ilgi ve alakadan çok memnunum.Her seans ücretsiz yemek ve servis imkanı sunmakta.Burasi benim ikinci ailem.Herseyim ile çok yakından ilgilenen Gamze hanıma da çok teşekkür ederim.

Binnaz Kervan

İzmir'e her geldiğimde hiç düşünmeden tedavime devam ettiğim tek yer. Gelmeden önce aramamla seansımı ayarlayan tedavimi aksatmayan her konuda yardımını esirgemeyen ege güneş ailesine çok teşekkür ederim. İzmir'e geldiğimde ikinci adresim sizlersiniz. Ayrıca ilgi alakasından dolay gamze hanıma da çok teşekkür ederim.

Hüseyin Öncel

Hasta ve çözüm odaklı bir merkez, diyaliz hastalarının durumlarına göre en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar. Ayrıca diyaliz dışında hastaların diğer sağlık sorunlarıyla da ilgilenip çözüm üretmeye ve ulaşım, iletişim randevu vs. konularda ellerinden geldiğince yardımcı olan bir merkez. Salonları geniş, hijyenik, düzenli ve ferah. Özellikle Hemşireleri olmak üzere tüm personel güler yüzlü ve o kadar çok ilgili ki en önemlisi de o zaten. İzmir'in tercih edilebilecek sayılı diyaliz merkezlerinden. Hizmetlerinden oldukça memnunum.